Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-22, 22:08   #3165
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Do tego samego uzywalam fotelika samochodowego. Maly sobie lezaco siedzial jak w tych lezaczkach, a ja mu i papki i dopajalam lazeczka pozniej kubkiem niekapkiem.
na poczatku myslalam zeby jednak fotelik byl na "zawsze" przypiety w aucie, ale w tej pierwszej "babyszali" mialam problemy zeby go wsadzic. Pas mi przeszkadzal , wolalam najpierw zapiac go w foteliku a potem przypiac fotelik pasem do siedzenia i naciagnac pas. Stwierdzilam, ze w takim razie bedziemy dzieciaka zawsze wyciagac z fotelikiem i brac do domu. Przy drugim foteliku to byla juz inna inszosc. Fotelik byl przypiety pasami na stale. Ja nie umialam naciagnac pasow tak zeby fotelik sie nie bujal, wiec tatus to zrobil raz a porzadnie i byl git. Dzieciak byl juz duzy , normalnie umial siedziec, wiec mu juz zadne foteliki, lezaczki nie byly potrzebne. Ale pierwsze miesiace to sie zdziwilam, ze moge sie obejsc bez tego lezaczka, ze pierwszy fotelik( babyschale) sie w tej roli bardzo dobrze sprawdza.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora