Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-12, 10:57   #1907
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Kociowata Pokaż wiadomość
Hej!
Zacznę może od tego, że jestem bladziochem i mój naturalny odcień moich włosów to ciemny blond/mysi blond. Ogółem taki nijaki kolor, który za nic mi się nie podoba . Obecnie mam pofarbowane włosy farbą SYOSS 5-1jasny brąz.
Po jakimś czasie od farbowania (może 2-3 miesiące) moje włosy dostają jakby rudego blasku . (nie wiem czy to istotna wiadomość, ale może pomoże to osobie, która coś mi doradzi [emoji14]rosi: )
Otóż, czy przy moich odrostach oraz kolorze jakim mam na reszcie włosów dałoby się je w miarę fajnie i bez zbytniego rudego blasku na odrostach zmienić ich kolor na podobny do tych, które są na zdjęciach albo i nawet ciemniejszy. Chodzi mi o taki kolor, nie ostro czerwony. Miałam już kiedyś "pofarbowane" szamponem koloryzującym na bodajże mahoń i doskonale się czułam w tym kolorze .
Ogólnie myślałam o kolorach SYOSS 4-2 Machoniowy brąz i 4-22 Szkarłatna czerwień oraz nawet i 4-23 Burgund.
I czy farby SYOSS są dobre, czy można znaleźć lepsze od nich, ale w miarę o podobnej cenie?
Proszę, doradźcie coś. Moje odrosty robią się coraz większe a ja nie wiem co mam robić
A nie lepiej byłoby kupić farby profesjonalne? Kolor na pewno będzie trwalszy.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując