Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - problem z wifi sony vaio
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-27, 12:23   #1
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331

problem z wifi sony vaio


Mam nastepujacy problem. Mam laptopa sony vaio model VGN-NS31S i korzystam z visty (chyba wersja premium). Laptop wyposazony jest z wifi i nie raz z tego wifi korzystalam. Z przodu laptopa jest przelacznik WIRELESS i dotychczas on oznaczalo wlaczona diode i wyswietlaly sie dostepne sieci bezprzewodowe, a na off gasla i one znikaly.

To sie zmienilo odkad kupilam modem firmy ZTE z sieci O2 i korzystam przez niego z internetu na karte w sieci play. Od tego czasu przelacznik wireless nawet jak jest na ON to dioda nie swieci i nie moge sie laczyc z sieciami bezprzewodowymi. Probowalam sama znalesc rozwiazanie, ale dosc bezskutecznie. Ogolnie mam komunikaty, ze karta sieciowa jest odlaczona, wifi nie podlaczone itp. A potrzebuje wlasnie laczyc sie tez z inna siecia bezprzewodowa niz play (chodzi o dostep do dosc specjalistycznego oprogramowania). Gdzies w necie wyszukalam, ze moze ten play mi popsul sterowniki do wifi co wydaje mi sie najbardziej prawdopodobne, ale jak klikalam by system zaktualizowal sterowniki to wyswietlilo sie ze sa prawidlowe i aktualne.

Wifi jest firmy Intel (R) WiFi Link 5100 AGN jesli to ma znaczenie.
Moze ktos mial podobny problem i wie jak go rozwiazac. Dla mnie to wazne.

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2011-03-27 o 12:24
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując