Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-10, 18:52   #1672
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny mam pytanko - mianowicie nie wiem czy zauważyłyście ale kolekcja Elegance jest obecnie w Naturze po 9,90!! wszystko tj. szminki i cienie już od dawna byłam napalona na nią a teraz nabyłam 6 szminek i 5 cieni za taką cenę? są cudowne, po prostu nieziemskie cienie nie są jakieś szałowe, ale takie kolory mi teraz pasują bo mam nowy kolor włosów także pędźcie do Natury i bierzcie!
Tylko uwaga na cień nr 503 - i tu moje pytanie - czy któraś natrafiła już na tą promocję i miała to samo co ja? tj. że cień 503 ma wyjątkowo w systemie cenę 18,90?
Nawet nie miałam się o co kłócić bo one nie miały ceny naklejonej tylko były w koszyczku bez ceny... zresztą te kobiety powiedziały że one tak mają w systemie i nie mogą tego zmienić ale jest szansa że na dniach wejdzie zmiana... a byłam w innej N i mam wrażenie że tam wszystkie cienie Elegance miały cenę 9,90...
Gdzie one są umiejscowione?? W koszykach czy na półce? Wczoraj byłam i nic nie widziałam. Mam dwie szminki i ochotę na więcej
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując