Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-23, 22:09   #2675
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 1 009
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Odważnaś Ja czysty kwas mlekowy odważyłam się dopiero na pięty kłaść. Kiedyś ciapnęłam pryszcza na plecach czystym glikolem - zwyczajnie mnie poparzył, miałam potem długo gojącego się strupa.
Może lepiej postawić na mniejsze procenty, ale stosowane długofalowo i regularnie? Ja chyba sobie zrobię tonik migdałowy 10% specjalnie na łydki.
chyba właśnie tak zrobię, ale nie mogę zredukować aż do 10 % bo to będzie stanowczo za mało. Moją skórę mało co bierze i tym mlekowym 80% się nie poparzyłam... skóra nawet nie była zaczerwieniona, a czasami siedziałam z tym dłuższą chwilę (ale skóra schodziła od razu pod prysznicem, a to dość nietypowe dla kwasów)

zastanawiam się też nad wyborem kwasu... chyba lepiej będzie postawić na salicyla

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Zacznij zbierać na laser

U mnie nic nie pomogło na wrastanie. Żadne peelingi, pilarixy i inne cuda. Za głęboko te włoski, robiły się stany zapalne.
to samo mi powiedziała Pani dermatolog jak się wybrałam.... stwierdziła, że w moim przypadku to walka z wiatrakami i trzeba rozważyć laser. Nastawiam się na to, ale raczej za kilka lat, jak skończę studia i będę zarabiać bikini i nogi to moje marzenie <3
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując