Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsza wizyta w salonie ślubnym-co zabrać itd...:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-10, 09:44   #3
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Pierwsza wizyta w salonie ślubnym-co zabrać itd...:)

Cytat:
Napisane przez aamaro Pokaż wiadomość
Witam serdecznie przyszłe Panny Młode i nie tylko
Więc zwracam się do was z problemem może błachym, ale jakże mnie nurtującym
Mianowicie czeka mnie niebawem wizyta w salonie ślubnym, wesele już tuż tuż, a do tej pory jakoś czasu nie było i stąd ten wątek
Jako osoba kompletnie zielona w tym temacie chciałabym się poradzić bardziej doświadczonych przyszłych żon jak się przygotować do takiej wizyty? Co zabrać ze sobą? Jaką bieliznę założyć(chodzi mi tu raczej czy jakiś gorset czy wystarczy stanik bez ramiączek), no i oczywiscie domyślam się ze buty
Bardzo Was proszę o jakieś wskazówki
wydaje mi sie ze butow na obcasie nie musisz brac, dlatego ze w wiekszosci salonow maja buty slubne roznych wysokosci tak tylko do przymiarki (chyba ze najpierw kupilas buty slubne,a teraz do nich kupisz suknie to wtedy wez). bielizna to podstawa, ale wystarczy zwykla biala - wez tylko taki stanik, w ktorym mozna odpiac ramiaczka. Ja tez radze sie nie malowac tego dnia, bo sama trafilam na salon, gdzie Pani jak zobaczyla nawet delikatny makijaz to zakladala dziewczynom reklamowke na glowe zeby jej czasem sukni nie pobrudzic, poza tym ja np tego dnia specjalnie zalozylam spodniczke, zeby szybciej trwalo przebieranie
zycze powodzonka i zebys trafila na ta jedyna oczywiscie koniecznie sie pochwal, jak juz bedziesz ja miec
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując