Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsza wizyta w salonie ślubnym-co zabrać itd...:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 11:00   #16
aamaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 25
Dot.: Pierwsza wizyta w salonie ślubnym-co zabrać itd...:)

Witam Was ponownie
więc będe się chwalić Jestem juz po tych wszystkich przymiarkach, wizytach itp I przyznam że nie było to wcale takie stresujące jak mi się wydawało W większości salonów panie bardzo miłe, poprostu super, chociaż nie obylo sie także bez niemiłych niespodzianek.
Co do makijażu, akurat nie było problemu(nie mogłam sobie odmówić i go nie zrobić, stwierdziłam że nie mając go, chyba żadna suknia nie bedzie wyglądała ładnie) Panie nie marudziły, i nie zakładały mi reklamówek na głowe Butów raczej też nie brałam, akurat trafiłam do takich salonów w których suknie mierzyło się na takim mniej-więcej 10cm podeście, a z racji tego że mam bardzo wysokiego narzeczonego, akurat takie będą najbardziej pasujące.
Co do aparatów, niestety tylko w jednym salonie miałam możliwość zrobienia zdjęcia, co akurat okazało się bardzo przydatne, juz prawie zdecydowałąm się na ta sukienkę, ale kiedy zobaczyłam zdjęcie bardzo szybko mi przeszło
Więc ogólnie pozytywne wrażenia, poza jedną sytuacja kiedy pani która ubierała mnie w sukienki, przed nałożeniem pierwszej, najpierw wypytała w jakich salonach byłam, i jak się dowiedziała że w tych bardzej ekskluzywnych, stwierdziła że pokaże mi tylko droższe sukienki, bo skoro chodzę po takich salonach to chyba drogiej szukam
No więc życzę wszystkim powodzenia w wybieraniu tej jedynej, i jeszcze raz dziękuję za pomoc. Również dzięki Wam będe miała śliczną, moja wymarzona suknie ślubną Pozdrawiam
aamaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując