Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Palety z ebay , zamówienia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-10, 19:05   #2123
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Palety z ebay , zamówienia

Dziewczyny, tam gdzie jest bezpłatna wysyłka, mogę już kupować, wtedy to nie ma żadnego problemu. Chodzi o tą cholerną wysyłkę, ten jeden sprzedawca nic mi na dwa maile nie odpisał, ale za niego mogę ręczyć, że jest uczciwy.
Mogę zamówienie zorganizować, ale szczerze mówiąc trochę się zniechęciłam po tym numerze tego sprzedawcy, dziwne to jakieś. Nawet mi na maila nie odpisał

Może się okazać, że miałyśmy wielkie szczęście, że tak powoli szło organizowanie tego zamówienia, bo jakbyśmy wywaliły 200$ u tego (być może) oszusta, to ja bym chyba z mostu skoczyła \


Jeśli znajdujecie bezpłatną wysyłkę, to wtedy nie musi być wszystko na jednego sprzedawcę, ale dla mnie trochę dziwne, że im się opłaca takie tanie paletki sprzedawać i jeszcze płacić za wysyłkę?

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

http://myworld.ebay.pl/abestlife/ Ten jest też uczciwy, dziewczyny z Wizażu już od niego zamawiały.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2009-10-10 o 19:02
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując