Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-13, 12:49   #1383
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja właśnie obejrzałam świetny film "Czarny Łabędź".
Polecam gorąco, choć na pewno nie każdemu się spodoba.
Rezysera "Requiem dla snu" - kolejny fantastyczny film który polecam każdej z Was gorąco.
Świetny film ten Requiem for a dream - schizowy taki ale z przesłaniem - bardzo mi się podobał - polecam. Jeszcze był taki film który obejrzałam przez pomyłkę bo myślałam,że to Requiem ale nie pamiętam w tej chwili nazwy (coś na zasadzie, że aby nie było więcej wojen, które wybuchają przez emocje ludzkie z którymi ludzie sobie nie radzą jest nakaz wstrzykiwania sobie ampułek aby ludzie nic nie czuli, są oczywiście przeciwnicy - którzy gdzieś tam w podziemiach się ukrywają). Być może z mojego opisu to nie wynika bo trochę zagmatwany ale też bardzo fajny film.

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
Mam kurcze podobny problem :/ Robiłam syossem przedwczoraj i góra wyszła mi bielutka a od spodu cieemne :/ już szału z tym dostaje, też sie własnie zastanawiałam czy następnym razem nie zrobić odrostów samych i od spodu a potem przeciągnąć na całość.
Ale Ty maruda jesteś Ślicznie jest i włoski w dobrej kondycji widać. Być może dół kapkę ciemniejszy ale nie jest źle

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a ja mam problem

Przedłużyłam te włosy... wczoraj u koleżanki. U niej bylo ciemno wiec nie widzialam tej masakry
Dzisiaj patrzę rano,a te wlosy mają zupelnie inny kolor
No to nieźle Myślę, że lepiej będzie Ci ufarbować te doczepione na kolor który już masz - bo masz sprawdzoną farbkę - a teraz szukać i eksperymentować z nową farbą to różnie może być, a po co się denerwować

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki!
ja właśnie się załamałam zrobiłam sobie płukanke po myciu włosków i wyglądam fatalnie począwszy od szaroburo siwych do złotawych przy czym odrost się jeszcze bardziej teraz odznacza. nie mogę patrzeć na siebie ten chłodnawy odcień wogóle do mnie nie pasuje chyba pójde umyć głowę ponownie żeby spłukać tą ciemność jednak w złotawych lepiej się czuję
To Ci całkiem zejdzie tylko potrzeba kilka myć - nie stresuj się
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora