Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-13, 12:49   #1384
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
hmm.. ale co ma się platać?
normalnie dajes zpo umyciu na wilgotne piankę i czekasz az wyschna lub suszysz z dyfuzorem, jak wyschną to sa takie troche suchosplątane, ale trzeba wtedy ten crunch wygniesc i juz- ekstra miękkie i fajne falki wychodza. Nie czeszczesz tego potem, bo sie puch zrobi, na drugi dzien mozesz przeczesac grzebieniem o bardzo szeroko rozstawionych zebach. Kołtunów na pewno nie bedzie. A jak Ci zalezy na dobrym rozczesaniu, to rozczesz przed myciem i na odzywce tuż przed spłukaniem jej.



jestes bardzo miła dziękuję
Profesjonalne farby mają mniej barwników niz te sklepowe. I dlatego to, co wyjdzie u fryzjera, to juz tak zostaje a potem troche sie wypłukuje i za 3-4 tygodnie trzeba leciec na poprawkę. Sklepowe wychodza ciemniej, ale spłukuja sie dłuzej i dłuzej mozna sie cieszyc odcieniem. Dlatego nasze dziewczynki z watku testuja bez jak szalone wszytsko, co sie nawinie Czasem wychodzi lepiej, czasem gorzej, ale najwyzej ma się pretensje do siebie, a czasem znajdzie się tą wymarzoną. U fryzjera tez roznie wychodiz i powidzmy szczerze- drogo. a fryzjerom zalezy na sprzedazy kosmetykow z oferty ich salonu i dlatego tak na to namawiają. A mozna znalezc lepsze i tansze zamienniki.

Aha. Jesli znasz odcien matrixa ktorego nakąłdała Ci fryzjera i jaką wodą robiła, to po prostu zamów sobie ten kolorek na necie. Nie bedziesz nic ryzykowac.

Ja pielegnuje włosy metodami tanimi i starannie wyselekcjowanymi z puli opisów dostepnych na wątku dla zakręconych- musiałabys poczytac o CG i OMO. Moje włosy po zadnych kosmetykach tak nie wyglądały, jak teraz po biovaxie, oliwie z oliwek i bezsilikonowych odzywkach z garniera.




uuuu.. wstaw zdjecia słonce, moze wcale tak źle nie jest? Ostatecznie dofarbujesz włoski do keratynków i juz.



o.. jakbym słyszała siebie
ja tez w kołko macieju, długie a moze krotkie, z grzywka, bez. zagryz zeby, bo spotaniczne pomysły nigdy nie koncza się dobrze w kazdym razie u mnie




bardzo ładnie, super kolor i włoski takie zadbane.
a Ty przypadkiem nie przyciemniałas ostatnio? na jaki kolor kładłas tą londę?
mysiu to chyba jakiś wirus bo ja ostatnio też mam takie myśli może obciąć może nie? a może w krótszych będzie mi lepiej a za chwile myślę że jednak chyba długie i tak w kółko ale najlepiej poprostu przeczekać i wtedy albo nam przejdzie albo nie w moim przypadku wystarczy kilka dni i mijają te myśli .Nie raz mam taki sen że obcięłam włoski i nie raz to aż mi się płakać chciało ale budzę się patrze są i od razu lepiej się czuję. a co by było jakby naprawdę się obcięło z ciemnych jeszcze da się zrobić jasne ,ale z krótkich długich się nie da zrobić i co wtedy

Yatta nie wytrzymałam i umyłam jeszcze raz nie mogłam patrzeć na siebie a teraz od razu lepiej

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-01-13 o 12:53
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora