Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-13, 13:48   #1393
ewkaz412
Raczkowanie
 
Avatar ewkaz412
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 46
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Zielony wyjdzie wtedy gdy na ZŁOTY nałożysz POPIELATY lub odwrotnie a jeśli nałozysz nature nie.
a co do zdjęcia to ja robie juz kilka razy syosem i nie mam białych włosów tylko takie bardzo jasno złotawe taki właśnie słoneczny blond. w sumie to na mojej głowie wygląda jak balejaż ale nie wiem jak u kogoś innego może zachować się ta farbka
Może zadam głupie pytanie ale które to dokładnie są ta natura? palette skandynawski bo ma 100?
korci mnie właśnie, żeby ją następną nałożyć, ale jest napewno mocna a ja naturalnie mam jasne i ten syoss 9-5 momentalnie złapał mi odrosty a na całości wyszło równomiernie (w sensie, że bez żadnych pasemek) i troche mi szkoda ryzykować taką mocną farbą bo nie chce ich narażać na utratę tej świetnej kondycji tylko nie wiem czy takie jaśniutkie uda mi się osiągnąć samym np syoss'em

A co do koloru po nim to właśnie zaraz po farbowaniu sie przestraszyłam bo grzywka wpadała w szary/popielaty teraz poprawiłam kilka razy szamponem Nivea do włosów blond - on jest taki złoty i robią się bardzo ładne także zobacze jak sie bedzie dalej zachowywać i co nowego wymyśle do nastepnego farbowania hehe, może faktycznie nią powtórzę jeszcze żeby się przekonać jak to będzie na moich włosach.
ewkaz412 jest offline Zgłoś do moderatora