Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-20, 17:25   #2628
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość

(...)
dziekuje bardzo
tak, nosze soczewki, bez jestem slepa jak kura
na kreconych wlosach kompletnie sie nie znam, ale na pierwszym zdjeciu przypominaja mi troche moje, kiedy nie wyciagam ich szczotka i powiem Ci, ze dziewczyny pisaly ze mam potencjal na skret, wiec Ty pewnie tez, no ale tak jak mowie, ja sie nie znam, zobaczymy co dziewczyny powiedza
Też nosze soczewki korekcyjne, ale póki co z kolorowych zrezygnowałam Dziękuje, mam nadzieję, że coś z nich będzie

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
No jasne, wbijaj do nas będzie nam miło...podoba mi się kolor Twoich włosów...dużo ich, ale chyba cienkie. Będą piękne falki
Nie używam grzebienia od prawie roku i nie potrzebuję, nic mi się nie plącze kwestia przyzwyczajenia i pielęgnacji...[ważna też cierpliwość, sumienność i systematyczność]
Oo, jak miło, na pewno jutro zajrzę do Was podczytywałam właśnie pielęgnacje CG, dużo tego ale patrząc na Wasze efekty - warto! Chyba, że to chwilowy kaprys moich włosów...
Załączam zdjęcia po wyschnięciu.

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny

Caskada, pytałaś po czym są takie gładkie... Wydaje mi się, że po odżywczym wosku miodowym Beauty Formulas i po waxie mlecznym b/s takim psikaczu

Anngeli, przemiana tak jak napisałam trwała ponad rok

A co do pielęgnacji... Szapon Seboradin niger zamiennie z Radicalem i przewinął się Pharmaceris do włosów osłabionych, odżywczy wosk beauty formulas miodowy i ten z avocado, odżywka Radical, piję pokrzywę, teraz drożdże, łykałam Vitapil, a teraz Belissę, olejowanie, maska wax taka pomarańczowa do zniszczonych włosów
Dziękuje w takim razie jestem na dobrej drodze bo pielęgnacja podobna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC13462.jpg (70,2 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC13454 - Kopia.jpg (125,6 KB, 104 załadowań)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora