Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-11, 21:31   #599
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
haha, moja robi identycznie z tym, jak ja to mówię, 'tańczeniem' do przekąski wystarczy, że pokaże jej np. kupioną kosteczkę, jakiś smakołyki dla psiaka, albo witaminkę to zaczyna odstawiać swój taniec później jak już jej to dam to najpierw skacze, wypina tyłek, turla to łapkami (normalnie jak kot), tarza się z tym, przewraca - i tak przez jakieś 5 minut, dopiero później zabiera się za jedzenie kiedyś chyba normalnie ją nagram

a co do odkurzacza, to Kala nadal na dworze przygarnia wszystko do pyszczka? bo moja miała taki okres, że jadła wszystko - liście, ziemię, kamienie, małe patyczki.. teraz zauważyłam, że powoli jej to przechodzi, w zamian za to przerzuciła się na obsesyjne wąchanie
ooo właśnie, tak jak kotek
a Kala na szczęście na dworze już nie wciąga wszystkiego jak odkurzacz, ale w domu zdarzy jej się, że np grzebie w ziemi od kwiata, który stoi na podłodze
To dobrze, że Lajli też już przechodzi moja raz coś zjadła, a później w nocy dwa razy wymiotowała. I chyba od tego czasu już nic 'nie je poza domem'

Cześć Agatko
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora