Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-10, 08:48   #552
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
u mnie się fajnie sprawdzało chociaż ja częściej go na stopy używałam, ale jak w dłonie wsmarowałam to na drugi dzień takie mięciutkie
a widzisz, a u mnie fajnie tylko po posmarowaniu, a potem już nic, a nawet czasem miałam wrażenie jakby mi skórki twardniały no takie dziwne.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

wzięło mnie na stemplowanie ostatnio (tutaj głównie dlatego, że pościel się odbiła
ten lakier jest boski (z allegro, tanio)
EDIT: SALLY HANSEN, Salon Pro, Problem Child
bakłażanowa baza z mikroshimmerem i złotymi flejkami (bardziej widocznymi jednak w butelce niż na paznokciach)
płaski pędzelek, mój niestety jest trochę krzywo przycięty

drugie foto z flashem
rewelacja
miałam raz brać tgo SH, ale wmówiłam sobie że wystarczy mi dupe Opi Merry Midnight

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dziewczyny a któraś by mi może podesłała próbeczkę mydełka - któraś z Was pisała, że używa Allepo z laurem ?? chyba - oczywiście, nie za darmo. Jakoś szkoda mi 40 -50 złociszy jak się nie sprawdzi

Pomalowałam moje dramaty. Strasznie krótkie po próbie zmigdalenia i połamaniu
To to smutne tadam
Lemax żółty - mgiełka
Zrozumiałam najpierw, że o to shea Ci chodzi - jak coś to nie ma problemu
a alepp to nie ja, bo ni mom

e tam smutne, króciaki, ale są śliczne nadal, mani też

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
w sumie jakbyś zmieniła avka to bym Cię nie mogła nigdy poznać i tak nigdy nie mogę zapamiętać Twojego

no tak, mnie moje długie paznokcie już wkurzają i czasami chcę na zero je opitolić
serio? a mi się wydaje taki charakterystyczny, łatwo znajduje swoje posty po tej truskawie

a to standard, ja raz swoje kocham, raz nienawidzę, chociaż chyba częściej to drugie

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
świetnie
zużyję to od Mgiełci i się wybiorę na kolejny zakup
fajnie że Ci służy

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Mam mani. Zmieniłam zdanie, neony są czadowe Na żywo jest chłodniejszy (zero żółtych tonów) i dużo bardziej daje po gałach
rewelacja fajnie że się przekonałaś do neonów

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
no to proszzzz, zbiorowo
super

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wrzucam mani ode mnie
Golden Rose Paris nr 130, krycie beznadziejne.. pierwsza warstwa przeźroczysta praktycznie, a szkoda, bo kolor jest cudowny.. dałam go na biel, która gdzieniegdzie prześwituje (szczególnie przy skórkach )
i drugie foto, na środkowych i serdecznych mgiełka handmade po raz kolejny, tylko tym razem w akcji holoś Eveline zmieszany z bezbarwnym lakierem
mgiełkę na wszystkie!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

a teraz moja pierwsza rozdziewiczona Chinka - Winter Holly
cud, miód i orzeszki!
obie brokatowe chinki super
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując