Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-10, 11:59   #562
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Apeluję do osób, które zmieniły avek- odmieńcie je... nie poznaję Was :< za dużo na raz tych zmian :P
Popieram


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Mam mani. Zmieniłam zdanie, neony są czadowe Na żywo jest chłodniejszy (zero żółtych tonów) i dużo bardziej daje po gałach
Woow, świetne Kojarzy mi się z pisankami

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Jeśli interesujecie się typami osobowości,to zróbcie sobie test na Enneagram. Ja generalnie nie wierzę w horoskopy,ale to się sprawdza w 100%. Mało tego,jeśli zmieni się wasz charakter pod wpływem dojrzewania,doświadczeń itd., to ten typ też, więc wydaje mi się to bardziej adekwatne niż taki typ co jest na całe życie.
No i opowiedziałam o tym wielu osobom i każdemu się zgadza. A koleżanka kazała swojemu Tżtowi zrobić i mu jakieś dziwne rzeczy wyszły,więc zrobiła razem z nim i znowu się potwierdziło, więc ten test jest chyba za trudny dla facetów

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

http://enneagram.pl/
Zrobię sobie

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
ale cholera pospieszyłaś się, bo chciałam im zrobić zgaduj zgadulę

no to proszzzz, zbiorowo
I tak byśmy poznały Ale Wam zazdroszczę!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wrzucam mani ode mnie
Golden Rose Paris nr 130, krycie beznadziejne.. pierwsza warstwa przeźroczysta praktycznie, a szkoda, bo kolor jest cudowny.. dałam go na biel, która gdzieniegdzie prześwituje (szczególnie przy skórkach )
i drugie foto, na środkowych i serdecznych mgiełka handmade po raz kolejny, tylko tym razem w akcji holoś Eveline zmieszany z bezbarwnym lakierem
Fajny kolor Mgiełka wygląda świetnie, chyba też sobie zrobię coś takiego

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
a teraz moja pierwsza rozdziewiczona Chinka - Winter Holly
cud, miód i orzeszki!
Cuuuuuudna Nie dziwię, że zrobiłaś zapas

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Tutaj
Glitter All The Way na czarnym.
Na ostatnim zdjęciu z matowym topem z hmmm Lovely chyba.
Jakoś nigdy ten lakier nie zainteresował mnie na tyle by go kupić, ale widzę, że prezentuje się super

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Mgiełko, pięknie u Ciebie to wszystko mi się podoba... zawsze jest starannie pomalowane
Dokładnie! A potem "Muszę to mieć! I to! I jeszcze to... etc."
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując