Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 17:49   #3388
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Wracam z opinią na temat kilku produktów (UWAGA! PARU OSOBOM MOŻE SIĘ NIE SPODOBAĆ!):

1) tydzień temu wróciłam do porzuconego przeze mnie mikroserum z Chanel, który zapchał mnie niemiłosiernie (pierwszy raz w życiu miałam ropne pryszcze, których nie mogłam pozbyć się kilka tygodni i który przez 8 dni leczył olejek na Bogdany z Origins). No więc wróciłam do niego, dokończyć te 15 ml. Dziś mam ropnego pryszcza, z którego cieknie ropa, cały czas pulsuje i puchnie, będzie jeszcze podciekał i rósł pewnie 2 dni. Leczenie przewiduję na kolejny tydzień. Mam skórę normalną w kierunku suchej, nie mam tendencji do zapychania pójdzie na stopy

2) szampon i odżywka B&B z serii Tickering- miała zwiększać objętość, nic takiego nie zauważyłam. Do serii Invisible Oil się nawet nie umywa. Jest fajny, ale nie za ten hajs

Coś bym kliknęła, coś bym sobie kupiła, ale co
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora