Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bukiety ślubne - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-05, 16:13   #69
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Bukiety ślubne cz. II

Cytat:
Napisane przez jusii Pokaż wiadomość
Muszę już ostatecznie zdecydowac się którą wiązankę wybrać ... stąd pare pytań do ewaleny
1, 2 i 3 wiązanka ( z przedłużeniem tzn. trawą ): jakie są w nich kwiaty czy są dostępne i ile mniej więcej bedzie kosztowało wykonanie w połowie maja?

4 zdjęcie samochód : jakie są tu kwiaty ( oprócz róż ) i jak to jest przymocowane?

1.storczyki cymbidium i kilka odmian dendrobium ok300zł
2.róża, tulipan,sniadek250 (drogi i mało wydajny śniadek)
3.niestety kwiaty sztuczne -róża i kwiaty gladiolusa

Samochód - dekoracja sztuczna - róże + stylizowane kwiaty peonii - mocowanie takiej dekoracji to w kilku miejscach dobrej jakości przezroczysty przylepiec, bo jest lekka. Kwiaty żywe wymagają gąbki florystycznej np. mini deco, ze względu na wagę i wygląd (muszą mieć dostęp do wody bo blacha samochodu jest dość ciepła)

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
Ja rownież prosze o pomoc... wklejam zdjecie sukni w dniu slubu bedzie smietankowa. Do tego mam krecone wlosy i na sukni jest koronka tez z jakims motywem kwiatowym...nie wiem czy to tez ma znaczenie?? Czy te kwiaty ktorych zdjecia wklejam nadaja sie??
Z gory dziekuje za rade
Suknia bogata - wybrała bym bukiet drugi dodała w nim elementy w kolorze szarfy z sukni i taką połyskliwa tkanina ozdobiłabym rączkę bukietu i dodała miedzy kwiatami kilka połyskliwych kamyków. Suknia mimo że połyskliwa i bogata jest w dobrym guście właśnie przez szarfę . Kilka kamyków w bukiecie jej nie zaszkodzi.

Edytowane przez ewalena
Czas edycji: 2008-04-05 o 19:46 Powód: post pod postem
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora