Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-07, 21:50   #2497
olunis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 25
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz - bardzo łatwo, jeśli dzieje się to za szybko, to najpierw czerwono, a potem brązowo, a jeśli stopniowo to od razu na brąz

2. Kolor oczu - intensywnie zielone, złota obwódka wokół żrenicy; rzęsy mam raczej czarne, końcówki rzęs złociste, ale brwii popielate(w kolorze naturalnym włosów)

3. Piegi - brak

4. Cera - bardzo jasna, żółtawa(?), raczej rumienię się jak się zawstydzę, no i cera trądzikowa

5. Naturalny kolor włosów - ciemny popielaty blond (raczej zimny kolor z ciepłymi akcentami latem), aktualnie mam rude włosy, w których czuje się najlepiej, a zdecydowanie najgorzej wyglądałam w czarnych włosach, źle wyglądam też w brązach, bo mam wory pod oczami :/

6. Kolor ust - nie mam pojęcia... wiśniowy(?)

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się i wyglądam w intensywnej pomarańczy, czerwieni (np czerwona sukienka), czarny, intensywna zieleń, okropnie wyglądam w żółtym, (zlewa mi się z karnacją?) bez względu na odcień, w kremowym kolorze już lepiej, ale nadal zlewa mi się z karnacją(jestem baaaardzo blada, ale jestem chyba żółtym bladziochem ) , źle wyglądam w pastelowych kolorach, gaszą moją urodę.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz?
Nie potrafię ocenić niestety, nie nosze brązowych i szarych rzeczy

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?
Żywe kolory są dla mnie dobre czyste, intensywne orz jaskrawe

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Niezbyt

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
Chyba zimne(niebieskie kolory zimne mi nie pasują) i ciepłe. Zloto czy srebro? Nie wiem, noszę obydwa, ale chyba złoto, pasuje do oczu

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo

Tak

Proszę o poradę, jakim typem jestem? Myślałam, że wiosną, ale mam zimny kolor włosów naturalny i nie jestem jasną blondynką. :O

Edytowane przez olunis
Czas edycji: 2015-03-09 o 20:50
olunis jest offline Zgłoś do moderatora