Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-27, 19:10   #285
ktfab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

u kogo bylas? Klaudia jest rewelacyjna! wogole uwielbiam ten salon teraz szukam kogos w Poznaniu i ciezko

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez nagiksiezyc Pokaż wiadomość
z Krakowa niestety nie ale polece w Poznaniu Salon Kameleon
ostatnio miałam okazję gościć i jestem mega zadowolona
A u kogo dokladnie bylas?

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

a ile placilas?

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
POZNAŃ
studio fryzur Dorota Idziak
ul. Kościelna 27
tel.
(61) 847-09-98

mnie obcinał Filip i za każdym razem jestem bardzo zadowolona:lo ve: umie się obchodzić z kręconymi włosami, do tego jak cieniował to mi szczena opadła, zupełny luz, a nie tak sztywno jak większość fryzjerów.
a ile płaciłas?

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez spadam_z_dachu Pokaż wiadomość
Poznań?
Ja właśnie jestem po obcięciu w salonie Welli na Głogowskiej (przy Górczynie, blisko E.Leclerca) i jestem zachwycona! Miała być wizyta "żeby tylko odbębnić z tymi końcówkami" , natomiast okazało się, że dziewczyna wiedziała, co robić i zajęła się dokładnie i strannie każdym źdźbłem włosów Lepiej się układają... W ogóle się UKŁADAJĄ. Polecam!
czesc a u kogo dokladnie bylas? jeszcze tam ta dziewczyna pracuje?
ktfab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując