Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 13:10   #1018
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Pokaż wiadomość
A dużo są ciemniejsze? Może spróbuj tego żelu casting Loreal sunkiss opinie ma dobre bo podobno nie niszczy (ale może odrobine przesuszać) 28 zł tubka i efekt jest rzeczywiście delikatny - tak jak obiecuje producent muśnięcia słońca już po pierwszym użyciu widać efekt-można zaaplikować na końcówki ze 3 razy do porządanego efektu a później wykorzystywać do odrostu jako delikatne przejście a'la ombre,jednak podejrzewam że jak większość produktów tego typu może na włosach uderzać w kierunku żółci ale też nie koniecznie. Jeszcze jeden który mnie zaciekawił a nie jest dużą ingerencją to sprey Johna Fridy który stosowała bodajże szusz na swoje włosy i uważam ze świetnie u niej wyszło teraz tylko podtrzymuje efekt szamponem i odżywką z friedy (a ta odżywka podobno zawera też naturalne składniki rozjaśniające)
już na to wpadłam po pofarbowaniu lorealem 10.21 było kiepsko, więc kupiłam ten żel. Zaaplikowałam dwa razy na włosy i pofarbowałam joanną pył+perła. Wyszło mi to co w załączniku, idealnie nie jest ale przechodzę tak z miesiąc i potem znowu będę myśleć co dalej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20151018_11_12_53_Selfie 1.jpg (119,4 KB, 61 załadowań)
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując