Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-02, 23:41   #22
lindaparyskowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Cytat:
Napisane przez andzia122 Pokaż wiadomość
czesc wszystkim!
no ja moge tylko same pozytywne rzeczy powiedziec o tej odzywce nie wiem dlaczego niektorym z Was odzywka starczyla na tak krotko, bo ja swoja stosowalam codziennie, dwie pompki spokojnie mi wystarczyly na cala glowe przez 3 miesiace! I nie, nie placa mi z revitalash za reklame ;] mialam cienkie bardzo wlosy, wypadaly mi garsciami z powodu niedoczynnosci tarczycy i juz po 2 tygodniach widac bylo efekty, staly sie grubsze przy nasadzie i zaczely rosnac nowe wloski niestety po skonczeniu buteleczki znowu mi wypadaja, co prawda troszke mniej i tak sie zastanawiam czy zainwestowac w kolejny preparat czy lepiej tym razem kupic tabletki, zeby wzmocnic wlosy od srodka...
Andzia122 a jakie masz włosy ? Krótkie ? Jeśli tak to zrozumiałe... To jest odzywka na krótkie, bardzo rzadkie włosy... Powtarzam, ze jeśli ktoś ma długie włosy tak jak ja i nie ma łysych placów ani większych przeswitow to wtedy ta odzywka jest nie opłacalna...
lindaparyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując