Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do wszystkich wybielających zęby !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-15, 14:25   #27
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Do wszystkich wybielających zęby !!!

Cytat:
Napisane przez QrCze_PiEcZoNe Pokaż wiadomość
-agniesia- Wcześniej na samym początku pisałam już o co chodzi w Białej Perle. Do każdego zestawu masz dołączoną szynę do której aplikujesz żel. Ta szyna nie jest profesjonalną przygotowaną przez technika dentystycznego, dlatego nie odwzorowuje idealnie twojego uzębienia (wiem że wsadza się ją do ciepłej wody itp, ale to nie jest PROFESJONALNE WYKONIANIE). Powoduje to, że żel może wypływać na dziąsła, a to działa na nie PARZĄCO !!!! Później bardzo trudno jest leczyć takie poparzone miejsca. Zobacz sobie - substancja wybielająca to nic innego niż woda utleniona..Wylej sobie wodę utlenioną na skórę - robi się biała, można powiedzieć że parzy...A tutaj gdy masz większe stężenia to działa to niszcząco na dziąsła.
Jednym z wielu przeciwskazań do wybielania zębów jest właśnie ZNACZNA NADWRAŻLIWOŚĆ ZĘBÓW !!! Jeżeli już masz wrażliwe zęby to kolejne wybielanie uwrażliwi je jeszcze bardziej, tak więc nie polecam.
Poza tym jakby nie było każde wybielanie działa na zasadzie uwalniania wolnych rodników, tak więc nie należy przesadzać.
Jezeli masz uczulenie na ten produkt to wysoko prawdopodobne jest to że reakcja alergiczna wystąpi ponownie.
No to rewelacyjnie, przez tą nadwrażliwość jestem skazana na żółte zębiska... Na pewno jeszcze kiedyś spróbuję, najwyżej jednocześnie będę stosować żel z fluorem elmexa(taki profesjonalny), pomagało mi to wcześniej.
Dziękuję za odpowiedź!
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując