Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-19, 18:03   #2789
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Piszecie o makijażu, a ja teraz zmieniłam tusz na Dr Hauschka : KLIK
zamarzył mi się tusz o delikatnym efekcie, miałam dość tych wszystkich pogrubiających i chciałam delikatny efekt na co dzień, odżywienie rzęs, przyciemnienie, aby się z henną nie babrać teraz w ciąży.
Mam go od paru dni. Z przyjemnością po niego sięgam co rano, nic mi się nie sypie w oczy przez cały dzień.
Noszę okulary i rzęsy mi nie jeżdżą po szkłach, a tak miałam wcześniej z pogrubiającymi tuszami.
Na wiosnę to oczy mi się robią alergiczne, a ten tusz im nie szkodzi.

Poszukuje jeszcze cieni do oczu naturalnych, nawilżających, ale do tłustych powiek, w beżowym, brązowym ciepłym kolorku, takie dzienne kolory. Czy jest takie cudo? Jakich cieni do oczu używacie?
Czy twoje oko jest pociagniete ta maskara?
Ja wlasnie tak mialam po tej maskarze i dla mnie to jest az zbyt naturalnie, wole ta volumen. tez nosze okulary i mi sie nic nie trze po szklach, ale ja tez nie nosze okularow bardzo blisko, tylko gdzies w 1/3 na nosie siedza. mam taka budowe ze okulary mam troche nisko, ale i proporcjonalnie mi sie tak bardziej podoba. jak sobie je wcisnelam w czolo to wygladalam jak przyglup i wtedy mi rzesy nawet nie umalowane jezdzily po szklach. za to moj chlop ma taka budowe twarzy, ze on tylko tak nosi okulary ale przeciwsloneczne i u niego sa w sam raz, nie za wysoko i wyglada dobrze. Ja jak jakis przyglup

Z cieni naturalnych to ja uzywam mineralne i z prasowanych to z luboscia uzywam Hauschkowe. Powieka mi sie tlusci, wiec pod kazde uzywam bazy, inaczej sie zadne nie trzymaja.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora