Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tusz DIORSHOW UNLIMITED, jaka różnica od normalnego DIORSHOW?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-20, 15:14   #53
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Tusz DIORSHOW UNLIMITED, jaka różnica od normalnego DIORSHOW?

Cytat:
Napisane przez ana761 Pokaż wiadomość
Nie kolorówki Hugo bossa, c. kleina czy dolce gabbany.
Kolorówka CK akurat istnieje i ma się dobrze Podobno niedługo będzie do nabycia w Polsce a do najnowszej kampanii o ile się nie mylę, zaangażowano polską modelkę.

Cytat:
Napisane przez ana761 Pokaż wiadomość
Nie ma podkładów 50, 60 czy 1ooml. !!!!!
Z tego co wiem podkłady Maca są dostepne również w dużych opakowaniach i wykorzystywane są przez makijażystów np na sesjach zdjęciowych lub pokazach mody przy makijażu reszty ciała - na całej długości nóg, na plecach, rękach..

Wracając do tematu to ryzykowna sprawa z tymi tuszami z allegro. Bardzo łatwo się naciąć, bo jak się okazuje nawet SS bez żadnego negatywnego komentarza mogą nagle zacząc sprzedawać podróby a co gorsza za cenę oryginałów Rozmawiałyśmy niedawno na temat takiego osobnika na perfumeryjnym.

Do Diorshow (jeden z Sephory, drugi z wymiany - obydwa oryg.) miałam dwa podejścia i za każdym razem obiecywałam sobie "nigdy więcej"
Ten Sephorowy Diorshow kosztował około 130 zł i do dziś nie mogę uwierzyć, że zgodzilam się żeby mama zafundowała mi tak drogi tusz do rzęs... Konsultantka zapewniała, że da spektakularny efekt, a z uwagi na niespotykanie dużą pojemność wystarczy na długo. Początkowo byłam z niego zadowolona, bo z natury mam świetne rzęsy i Diorshow sprawiał, że wyglądały bardzo ładnie. Ale po 2 miesiącach nadawał się tylko do wyrzucenia Bardzo szybko wysechł a teoretyzując tusz powinien byc ok przez conajmniej 3 miesiące. Pewnie tak sobie leżał i leżał w tej przeklętej Sephorze aż trochę podsechł a kiedy tylko minimalnie podeschnie to absolutnie nie ma mowy o jakimkolwiek pomalowaniu rzęs Diorshowem.
Za drugim razem było bardzo podobnie.

Teraz z perspektywy czasu wiem, że podobny efekt osiągnę np tuszem Rimmela Volume Flash w kolorze Carbon Black. Na Diorshow naprawdę szkoda pieniędzy dziewczyny.
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując