Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mieć cerę jak... Mischa Barton ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-20, 19:24   #1
Buła
Raczkowanie
 
Avatar Buła
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 212

mieć cerę jak... Mischa Barton ;)


Hej dziewczyny,

nie jestem pewna, czy podobny wątek juz powstał, ale z tego, co przejrzałam, to chyba nie

pewnie nie jestem jedyną osobą, która ma problem z podkładami. Mam jaśniutką cerę o ciepłym odcieniu i naprawdę trudno dobrać kolorek.

ALE NIE W TYM RZECZ

Pora na wiosnę i lato, a w związku z tym chciałoby się mieć śliczną, promienną cerę. Niestety w moim przypadku podkłady są albo "drastycznie" matujące (co zimą jeszcze jest do przyjęcia), albo znowu sprawiają, że buźka świeci mi się jak tafla Adriatyku o zachodzie słońca

I tu pojawia sie Mischa Barton (myślę, że najlepszy przykład): może macie jakieś niezawodne sposoby, produkty, które sprawiają, że buźka wygląda naturalnie, nie świeci się ani nie jest płaska od "megamatu". I co najważniejsze - żeby wyglądała na lekko wilgotną.

Wiem, że by osiągnąć mischową cerę, trzeba utrzymywać ją w idealnym stanie i sie trochę przybrązowić. Ale tu chodzi mi tylko o podkład tudzież rozświetlacz. Co do baz nie jestem przekonana, bo najczęściej zapychają ale jeśli możecie za jakąś poręczyć, to też słowem wszystko, co pozwala Waszym buźkom ślicznie zabłysnąć.

Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi

Edytowane przez Buła
Czas edycji: 2008-03-24 o 14:13
Buła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując