Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 22:09   #114
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Hej dziewczyny,
walczę z trądzikiem od 5 miesięcy, ale teraz mam nadzieję, że będzie tylko lepiej bo zaczęłam brać izotek.. ale tu nie o tym. Muszę zacząć używać filtra, bo przy leczeniu izotekiem trzeba bardzo bardzo unikać słońca. Ogólnie to muszę unikać rówież masy kosmetyków, bo obawiam się, że mój trądzik może być coś w stronę trądziku kosmetycznego;/.

Zainteresowałyście mnie bardzo filtrem Lirene 50+. Przy niektóych fitrach jest napisane, że są dla cer tradzikowych, a przy lirene nie ma. Ale zdaję sobie sprawę, że jakiś drogi, niezapychający fitr, może bardziej zapychać niż jakiś tańszy.
Proszę Was o radę jaki filtr wybrać. Kusił mnie ten:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6815

Dodam, że izotek bardzo wysusza mi skórę, więc mam cerę trądzikową w stronę suchej. I używam podkładu EDM .
Ogólnie bardzo boję się zacząć używać filtra i będę pewnie wolała nie wychodzić z domu niż mieć na twarzy potencjalny zapychacz, no ale jakiś muszę jednak kupić.. mam nadziję, że od razu trafię na taki, z którym się zaprzyjaźnię, proszę Was o pomoc
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując