Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-07, 15:02   #405
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
tez ostatnio takiego myka robiłam, bo mi chłop złamał dwa paznokcie u nogi

a olejek - ja wierna rycynie, zadnych innych nie mam...



szok...
ja miałam seboradin, jantar kilka butelek, brzozową, teraz skończyłam miesiąc radicalem i w sumie nie umiem powiedziec czy to coś daje.
Zawsze mam 1 cm...
teraz po miesiącu mi wyszło 2 cm, ale w ubiegłym niby tylko 0,5 więc to na bank błąd w mierzeniu
owszem po tamtych specyfikach miałam baby hair, ale wzrost raczej bez zmian.
Po radicalu mi się wydaje że faktycznie włosy jakieś przyjemniejsze skończyłam 2 opakowania i nie wiem co dalej, myslałam żeby kupic 3 i np co drugi dzień stosować, ale sama nie wiem.
radicala uzywalam, ale tylko ampulki i mi wzmocnily wlosy, ale babyhair mialam wiecej po nigerze

vivinn wyrownasz dlugosc i bedzie ladnie

sylwinka1000

Orlica bardzo oryginalne

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Aanula a radical to miałas ampulki? ja robiłam sobie 2op czyli miesiąc i najpierw nic nic a potemmi tak włosy urosły! ale oczywiście farbować mi się zachciało i włosy zniszczyłam teraz mam spore odrosty ale niech rosną,ombre modne jest

caate zachęcilas mnie,jak będę mieć przypływ pieniędzy to kupię. w opakowaniu jest 60kapsułek, wystarczy zjeść jedno opakowanie?

właśnie będę próbować nowa maske
tak, Vitapil 1op=2miesiace kuracje. natomiast ja wyznaje zasade, ze wszelkie suplementy nalezy stosowac min.3miesiace aby zauwazyc roznice i moc ocenic produkt. przyznam szczerze, ze ja pod koniec drugiego opakowania zauwazylam, ze costam hamuje wypadanie (walcze z tym najczesciej). tak ejszcze mi sie rpzypomnialo, ze V jest tylko na wlosy, a MS to takie 3w1

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Anula kupiłam canon ixus 130
mam andzieje, ze bedziesz zadowolona

ja mam od ponad 2lat samsunga wb500, przebiej ma 65tys i teraz sie modle, aby trwal mi jak najdluzej, bo bardzo sie do niego przywiazalam



Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
z facetami to tak wlasni jest, ja ostatnio juz przymierzalam się do fajnej pomadki ale moj za uchem tak mi stekał zebym jej nie brała ze nie moglam się skupic w ogladaniu i w koncu nie wzielam ! uwielbiam chodzic sama na zakupy i zazdroszcze pogody, u mnie intensywne opady 2 tydzien i 12 stopni ale od jutra ma byc przynajmniej wyzsza tem
nooo to ja dzisiaj poszlam i co? wydalam lekka reka 300zl...
zdecydowanie wole zakupy z TZtem, on mi zawsze cos wybije z glowy
albo nakreci na maksa



Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27989125

Zapraszam

I wrzucę tutaj jedna fotę żeby nie było, że tylko spamuję od początku

Przepraszam za post pod postem. Zapomniałam, że się połączy :/
ladne

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Wrzucam dzisiejsze łupy Sensique
to ja czekam na recenzje z trwalosci, aplikacji i foto szczegolnie zielonego
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-07-07 o 21:08
caate jest offline Zgłoś do moderatora