Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-05, 21:25   #1411
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Bardzo jestem zadowolona. Dałam za nie 99 zł i odebrałam osobiście. Długo się zbierałam do tego zakupu, ale w końcu znalazł się ważny powód - zaproszenie na wesele Pięknie tną, jeden ruch i gotowe. Kiedyś podcinałam włosy nożyczkami do papieru i strzyżenie grzywki zajmowało mi 20 minut, a teraz wystarczą 3. Najlepsze jest w nich to, że włos nie ucieka spod ostrza

Wróciłam dziś z krótkiego pobytu w Łodzi, miałam świetne włosy po tamtejszej wodzie, a teraz sen się skończył


Myslalam, ze droższe sa te Jaguary. Dlatego nawet nie patrzałam na nie , bo u mnie wrzesień jest miesiącem odwyku zakupowego, mam nadzieje, ze w tym czasie oducze się od cyklicznych zakupow, a to co zaoszczedze będzie motywacja do dalszego oszczędzania


Choc z tej racji, ze sama sobie obcinam/podcinam wlosy, to wypadaloby zainwestować w cos lepszego. A tak dalej Rossmanowe.


Z akcji DENKO to z pomocą siostry zdenkowalam Seri Natural Line z miodem. I nadal uważam, ze to najlepsza masko-odzywka na rynku, mam nadzieje, ze będzie caly czas dostepna. Do tego mojej siostrze, która ma naturalnie kręcone wlosy i która miała je bardzo suche i w niezbyt dobrym stanie po ponad miesiącu regularnego stosowania, tak poprawila stan wlosow, ze jej dzisiaj z Hebe przywiozłam kolejny baniak już tylko dla niej Sobie tez kupiłam , kupiłam tez Mieszanke 7 olejow z Nacomi, bo akurat w Hebe była wpromocji za 20 zl Jutro przetestuje.


Już udało mi się sporo zdenkowac zostało mi jeszcze trochę, ale już niewiele. Dawno nie robiłam większych zakupow jeżeli chodzi o kosmetyki do wlosow. Ostatecznie mysle, ze będę siegac po Seri, regenerujący balsam z Ecolabu , z masek zostawię Labiotice ruda, szampon Fitomed,Biolaven. Z oleji zostawię migdala, mieszanke z Alterry, z pestek moreli i ewentualnie Nacomi jak się sprawdzi, a jako wyladzacz serum z Mythic oil.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując