Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jaki podklad na slub i wesele
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-06-22, 15:12   #17
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: jaki podklad na slub i wesele

Smoczyca napisał(a):
> Na koniec jeszcze dodam, że nie do końca rozumiem maniakalne bieganie panien młodych przed ślubem na solarium, równie mnie zastanawia nakładanie tipsów "na raz" a potem ściąganie tychże dwa tygodnie po slubie

Oj a ja zrozumiałam . Moja znajoma ma niezbyt ładne dłonie, grube, krótkie palce, niezbyt kształtną płytkę - do jej codziennego wizerunku te paznokcie pasują [uchodzą] - dba o paznokcie jak może, ale natury nie poprawi, więc nosi to co ma - natomiast w pięknej eleganckiej sukni, koku, szpilkach [powiedziała, że] czułaby się jak "przebrana chłopka" - tipsy wydłużyły jej palce, zmieniły kształt płytki.. i ładnie komponowały się z całością [księżcziczkowatą suknią i wydumaną fryzurą] - to poprawiło jej samopoczucie - czuła się pewniej. a to chyba bardzo ważne tego dnia .

co do solarium to zapewne wiele kobiet odwiedza je, gdyż biel ich ciała nie jest ładna [chorobliwie sina lub żółtawa], więc zapewne chcą poprawić sobie koloryt i sprawić, aby skóra ładnie kontrastowała z bielą sukni .
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując