Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZARA, praca w Zarze?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-31, 17:15   #387
luko92
Przyczajenie
 
Avatar luko92
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Odświeżam wątek, bo może ktoś aktualnie szuka informacji, a wydaje mi się, że jestem na bieżąco. Zaczynam pracę za 4 dni....

Jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną to na pewno bardzo dużo zależy od osoby, na którą się trafi. Tak się składa, że ja trafiłem na dziewczynę wyjątkowo miłą i sympatyczną . Pytała o dyspozycyjność, o wady i zalety, jak te zalety wykorzystałbym w pracy, gdzie widzę siebie za 5 lat i takie tam jeszcze pytania na podstawie CV.

Pytała co wiem o ZARZE i o inditexie + aktualne trendy w modzie! Myślę, że warto się z tego zawsze przygotować, bo z tego co wiem, a znam kilka osób pracujących w Inditexie często pytania tego typu się zdarzają.

Dodatkowo wymyślała jakieś sytuacje, jakie mogą mi się zdarzyć w sklepie i prosiła o ustosunkowanie się, jak ja bym się zachował. Na koniec prosiła, żebym przeszedł się po sklepie i wybrał zestaw, w jaki wg mnie można by ubrać manekina...

Co do zatrudnienia, będę pracował na pół etatu 950 zł brutto, pierwszy miesiąc jest bez premii, a potem już z premiami sprzedażowymi. Są bony na święta i urodziny i 15% zniżki do wszystkich sklepów Inditexu do wyznaczonej kwoty. Z tego co wiem zniżki można wykorzystać nawet na przecenach i na nowe kolekcje. Dodatkowo za 69 zł odliczone od pensji można mieć kartę intersport. Z tego co mówił znajomy pracujący w Pullu oni bardzo przestrzegają praw pracownika, zawsze zachowana jest doba pracownicza i raz w miesiącu (przynajmniej w wersji na pół etatu) jest wolny weekend. Pokazywał mi swój grafik i był całkiem przystępny. (od 5 do 8 godzin, nawet sporo wolnego).

Co do uniformu w ZARZE dostaje się w użytkowanie koszule, spodnie, buty i marynarkę normalnie. A kobiety nie wiem co tam mają:P

To chyba tyle co na razie mogę powiedzieć.
luko92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując