Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-07, 12:22   #517
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: najgorsze wizyty u fryzjera

Cytat:
Napisane przez angela2906 Pokaż wiadomość
jak tak czytam to jestem w szoku bo albo mój salon jest taki wspanialy albo wy miałyscie pecha chyba ze zajmowały sie wami praktykantki ? jak ja sie uczyłam to tez potrafiłam pociagnac za włosy a potem łaziłam cała w stresie i jeszcze gorzej było ale teraz jako fryzjerka niewyobrazam sobie by szarpac klientke czy zrobic cos po swojemu bez zgody klientki czesto przychodza domnie klientki i mówią ale prosze naprawde tylko centymetr ściąć bo kiedyś mi wiecej ścieto najcześciej niestety tak jest ze kazdy fryzjer ma swój własy centymetr taka jest niestety prawda wy mozecie mowic 2cm a dla niego to jak 10 cm tacy są najczesciej niedouczeni fryzjerzy lub ze zbyd dobrzy by słuchac klientki taka jest niestety prawda:/umnie w salonie wyglada to tak ze po umyciu włosów dobranym szamponem do włosów nie obojetnie jakim z baniaku po 15 zl :/ sadzam klientke na fotelu robie kawe lub herbate i zaczynam z nia rozmowe od tego jak włosy sie zachowuja po wysuszeniu co z nimi robi czy układa jak czesto myje jakich kosmetyków uzywa jesli klientka ma zdjecie z fryzury jaka chce miec to ustalamy co bedzie u niej fajnie wygladac a co nie czy fryzura sie u niej sprawdzi i jak klientka uznaje ze taka koncepcja jej pasuje to dopiero strzyge a potem tłumacze jak sobie poradzic z ulozeniem tych włosów jesli chodzi o farbowanie to najpierw pokazuje palete kolorów pytam jaki chce efekt osiagnac nastempnie pytam czym były farbowane jak kolor sie wypłukuje itp potem ja mowie jaki kolor klientce pasuje i jesli kllientka wybierze kolor jaki chce to zaczynamy kłasc farbe jesli wlosy maja byc farbowane na czarno to najczesciej smarujemy czoło kremem bo farba moze byc troche widoczna na skórze zwłaszcza jesli ktos nieumie dobrze umyc włosów bo mycie prawidłowe niepolega na masazu tylko na wyszorowaniu głowy dlatego czesto po prawidłowym myciu klientka tak szybkop sie niebrudza włosy masaz sie robi po nałozeniu odzywki dopieroco co tu jeszcze napisac aha co do reklamacji jak najbardziej kazda klientka ma prawo poprosic o poprawke lub zwrot pieniedzy jesli sobie zarzyczy i tu niema co sie kócic tylko spokojnie wytłumaczyc co sie stało i my mamy obowiazek naprawic łaski nierobimy jesli to z naszej winny karzdy z nas ma prawo cos zle zrozumiec jestemy tylko ludzmi

Gratuluje profesjonalizmu.
Tylko podziwiać.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując