Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-07, 13:00   #501
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: kilka roznych pytań :)

  • czy jeżeli zastosuje samoopalacz np. do twarzy a pozniej pojde sie opalać naturalnie, to efekt bedzie słabszy? tzn, że ta opalenizna zblednie kiedy samoopalacz przestanie działac(po kilku dniach) ?
Na to nie odpowiem, bo się nie opalam.
  • czy nakładanie grubej warstwy kremu np. na noc da mi jakies korzyści oprocz tego, ze szybciej zuzyje krem?
Raczej nie, skóra ma ograniczoną wchłanialność. NAdmair komsetyku po porstu zostanie na skórze i będzie się mazał.
  • czy kiedy bede uzywac dwoch balsamow do ciała:najpierw ujędrniającego Dove a pozniej brązującego 4 pory roku, to ich działanie nie bedzie zmniejszone?
Nie sądzę. Poza tym, pred nałożeniem czegokolwiek brązującego zaleca się posmarowanie skóry kremem czy balsamem nawilązjącym z dwóch powodów: 1) Nawilżona skóra lepiej przyjmuje samoopalacz - mniejsze ryzyko powstanai plam; 2) Specyfiki brązujące często wysuszają skórę i zamiast łądnego złocistego kolory robi się szry i niezdrowy odcień.
  • czy cera sucha powinna być tylko i wyłącznie traktowana maseczkami nawilżającymi oraz odżywczymi/regenerującymi? czy mogę używac innych, np. tonizujących, lub eksfoliujących?
Możesz - maseczki dobieramy w zależności do potrzeb skóry. Nawet sucha skóra potrzebuje od czasu do czasu oczyszczenia, inaczej pory moga się pozapychać. Grunt to dobierac preparaty niewysuszające, łagodne.
  • czy możliwe jest, że sol morska do kapieli powoduje, ze po depilacji okolic bikini nie pojawiają sie te denerwujące i nieestetyczne krostki?
Tak, bo sól morska niestety wysusza nieco skórę, a co za tym idzie może pojawić się podrażnienie. Trzeba sie po kąpieli w soli pożądnie "zabalsamować"
  • czy sudocrem można stosować na twarz na noc? mam miejsca podraznione, ktore mi sie łuszczą i tak pomyslalam...
Tak, w nocy skóra lepiej chłonie składniki odżywcze, lecznicze, regenerujące. Poza tym, sudocrem z tego co pamiętam, bieli trochę twarz więc chyba rozsądniej aplikowac go na noc.
  • czy krem do stop zmiekczający i regenerujący moze zastapic pumeks?
Jeszcze nie znalazłam takiego kremu, który by to zrobił. Przeciągnięcie pumeksem po piętach nie zajmuje wiele czasu....
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując