Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prezent na Chrzciny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-09-10, 21:25   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: prezent na chrzciny - księga pamiątkowa?

z własnego rodzicielskiego doświadczenia wiem ,że pierwsze albumy sie nie sprawdzaja ,przynajmniej u nas bo nie włozysz tam np. testu ciązowego, czy innych drobiazgów kojarzących sie zpoczatkiem powstanie babla.
my mamy specjalne pudełko gdzie trzymamy test ciązowy ,karteczke z zapisem minut skurczów ,kartki z okazji narodzin córki, pierwsze smoczki ,kartki z wakacji od znjaomych przysłanych do 2 miesiecznej córki ,stópki półrocznego babla wiszą do dzisiaj (4 lata) na scianie ,pozatym zdjecia są róznych rozmiarów itp. problemy ,kupiłam takie album i lezy odłogiem.
wkładam zdjecia do zwykłego i zapisuje z smiesznym komentarzem -swietnie sie to oglada z moim średniakiem .

jaki prezent? wszytsko zalezy ile chcesz na to przeznaczyc.
moze jakis komplet ramek na zdjecia -zawsze sie przydaje ,zabawke edukacyjna ,książkę z klasycznymi bajkami Brzechwa ,Tuwim ,jakis ciuszek -takze zawsze sie przyda ( firmowy dresik ,buciki ,smieszna czapka na zime) ,ew. cos z bizuterii -córka dostała bransoletke na własnie taka mała rączke z wygrawerowanym imieniem i datą chrztu .
do tego fajan kartka (ja trzymam na pamiątke) i np. bukiet ze smoczków
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując