Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-30, 16:12   #3415
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Rozumiem że pisząc o różach, korektorach i podkładach masz na myśli darmowe sample? Bo na "płatnych" opakowaniach masz podany skład.

Gdzieś w tym wątku adusiadu podawała link do forum EDM gdzie wyszczególnione są wszystkie róże zawierające ultramarin. Tam na pewno znajdziesz informację o różach. O cieniach chyba nic nie piszą, czyli pewnie są bezpieczne.

EDIT:
Znalazłam ten link -> KLIK
Tak chodzi o pojemniczki sample (ale nie tylko darmowe - niektóre róże kupowałam w tym rozmiarze a nie mają składu) na większe pudełka wchodzi większa naklejka więc i skład się zmieści - tajemnica rozwikłana.
Tak ten link znalazłam - zresztą rozwielitka podała link do strony EDM gdzie są składy produktów - z tym ze nie wszystkich. No i niektóre cienie mogą też zawierać! a w linku są tylko róże.

Ale ze zdziwieniem stwierdziłam że dużo podkładów czy korektorów może zawierać ultramarines. Co jest myślę dość ważne przy nakładaniu tego wszystkiego - ja najczęściej mam usta trupio-blade po nałożeniu STF, korektora, podkładu i pudru wykończeniowego - zazwyczaj to "zlizywałam" - już nie będę
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora