Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy! Nie lubię na siebie patrzeć : ( - Klaudia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-01, 17:46   #6
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pomocy! Nie lubię na siebie patrzeć : ( - Klaudia

Co do trądziku, poczytaj na wizażystce podforum o minerałach, NA PEWNO znajdziesz coś bezpiecznego dla skóry i jednocześnie kamuflującego

Asymetria nie jest rzucająca się w oczy, a na pewno kompletnie nie widać jej na twarzy.

Sama mam kwadratową twarz i kilka innych niedoskonałości, ale wiem, że da się z nimi walczyć.

Przede wszystkim jeśli chcesz skorygować kształt powinnać używać delikatnego brązera na wystające kości żuchwy.

Masz bardzo ładne brwi, ale powinnaś je ciut zapuścić od strony nosa (za daleko się zaczynają).

Masz piękną oprawę oczu (i wspomniane brwi) więc niewiele trzeba podkreślać.

Więc pędź na mineralne podforum i szukaj tam pomocy Z tego co widziałam minerały potrafią zdziałać cuda

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

A, i też mam taki noś - też da się lekko korygować brązerem, ale tak naprawdę się trzeba przyzwyczaić. Są dni że go nienawidzę, a są takie że mi nie przeszkadza.Ale to kwardatowej twarzy pasuje. Wyobrażasz sobie siebie z innym nosem? Bo ja nie I masz piękne usta (ja mam za małe względem twarzy, mimo że są pełne i kształtne)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując