Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dać dzieciakowi skrzydełka ;)...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-22, 18:41   #7
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
wow, świetny pomysł z tymi skrzydłami

oczka mi się podobają, ładne cieniowanie
dlaczego usta to niewypał, moim zdaniem jest ślicznie.
jedyne do czego się przyczepię - wydaje mi się, że jednak trochę za dużo jest tego pudru. (ale to ja po prostu nie lubię takiego efektu że widać że się ma dużo podkładu/pudru na twarzy)
ULŻYŁO MI, naprawdę nie spodziewałam się że oczka się spodobają co dopiero usta.
Tak, pudru jest zdecydowanie za dużo chciałam się wybielić a jest dla mnie i tak za jasny, mimo tego bez tołku się pudrowałam Rzeczywiście "razi"

dziękuję

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Asia1990 Pokaż wiadomość
jak pięęęknie wyglądasz żywy anioł nas nawiedził
Twoja hollywoodzka uroda pięknie została podkreślona tym makijażem bardzo mi się podoba
Dziękuję Asieńko "hollywoodzka uroda" to Twoja broszka Przypominasz mi Albę, chciałabym Cię zobaczyć w jakimś jej makijażyku i uczesaniu

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
fajniusio wyszlo-ladne oczka i policzki
podoba mi sie 3 zdjecie
Skoro Ty mi napisałaś że fajniusio, to już jestem spokojna, naprawdę wstydziłam się to wklejać

Dziękuję

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;14382258]Mnie się podoba! [/QUOTE]
A mnie to bardzo cieszy

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Aniołku wygladasz bosko!!!!! Ja sie nigdzie nie dopatrzyłam wymienianych przez Ciebie niedociagniec.
Sliczne zdjecia . W takich momentach mi zal ze fotki trzeba popisac zeby nie kradli
Dziękuję
ale nie żartuj sobie że nie widzisz , chociaż właśnie po to paćkam zdjęcia podpisami żebyście niedociągnięć mniej widziały bo dalej mam "pietra" bo kraść to mnie nie ma sensu
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując