Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe plotki:)
Wątek: MMowe plotki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-11, 22:56   #302
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Młoda, a masz może porównanie do wody termalnej Avene? Bo kończy mi się i będę jakąś kupować i waham się miedzy Avene a La Roche Avene mam teraz i w sumie nie mam jej nic do zarzucenia, a jakie jest Twoje zdanie?
Co do płynu micelarnego z Biodermy to się zgadzam Mam aktualnie z tej drugiej, niebieskiej serii (Hydrabio) i jest fantastyczny- wart każdej ceny
Jest roznica , chco Avene nigdy nie uzywałam... juz sie tłumacze z tej opinii:
Konczy mi sie La roche wiec pognałam do apteki, pytam czy jest, Babka mi na to ze nie ma ale jest Avene (moja reakcja zawsze jest taka sama jak ktos mi probuje wciskac cos czego nie chce, nie pytam o to, nie prosze o pomoc w wyborze itd ) ale Pani juz sie rozkreciła i opowiada mi ze Avene jest prawie tak samo dobra bo w sumie ma podobny skład, brakuje jej tylko paru składnikow... a nie rózni sie cena wiec ja za te sama kase wole miec te dodatkowe składniki

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Młodziaczku chyba skorzystam, dziękuję za radę już mnie drażni to moje palenie... i nie chodzi tylko o kasę ale i o zdrowie.. mój Tata też kiedyś miał problemy z płucami przez to i teraz jest zagorzałym wrogiem papierochów. O Twoim Tacie nie wiedziałam przykro mi
mój tż jest chory na serce i też pali, stara się ograniczyć ale mu to nie wychodzi - przeze mnie. Więc razem będziemy rzucać mam nadzieję w ogóle żałuję, że zaczęłam, byłam bez tego szczęśliwą osobą... ale nerwy dużo złego robią z człowiekiem, a miałam kilka ciężkich zakretów przez ostatni rok... Chociaż to nie jest ani wytłumaczenie ani usprawiedliwienie palenia... Zakończyłam (chyba ) najgorsze etapy w życiu, więc i ten trzeba zakończyć

to sobie pomarudziłam, a teraz naprawde uciekam spać jeszcze raz dobrej nocki
Idz, bo nawet jak 2 tyg tylko nie bedziesz palic to sie opłaca . Idzcie razem najlepiej z TZtem .
Trzymam za Was kciuki ( i uwierz mi jeszcze poł roku temu ja sobie siebie bez papierosa nie umialam wyobrazic)
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora