Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-05, 00:30   #2046
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
James
Nie dziwię sie że masz taki paskudny humor.
Cięzko przejść do porządku dziennego nad nieuczciwością innych, nad niekompetencją i na lekceważeniem ludzkiego zdrowia i życia.

Ważne że zadzwoniłaś na 112, pewnie mnóstwo osób widziało tego człowieka i wielu z nich nawet do głowy nie przyszło żeby zadzwonić po pomoc.
I jak najbardziej powinnaś złozyć skarge na przemiłą Panią której cheć niesienia pomocy innym aż od niej promieniuje i powala na kolana
Rozmowy sa nagrywane tak wiec dowód jest

Co do wiażanki to mam nadzieję że sprawa się wyjaśni pomyślnie
Czasami to już po prostu nie wiadomo co powiedziec na takie, coraz czestsze niestety, cwaniactwo i bezczelne oszukiwanie innych.
Moze to marne pocieszenie ale ja mocno wierze w to że co od siebie dajemy to do nas wraca, sama sie o tym przekonałam (póki co głównie w negatywnym sensie tzn dostalam po za moje dawne wybryki) ale też widzę po innych ludziach, którzy kiedys zachowali sie wobec mnie nie w porzadku, że u nich tez przyszedł taki moment że ktoś ich potraktował tak jak oni kiedyś mnie i wcale im miło ani wesoło nie było.
Głowa do góry, będzie dobrze
A ta nieuczciwa dziewucha oby dostała wielkich pryszczy na całym ciele, a największego koniecznie na samym środku nosa
W przyszlym tygodniu napewno sie wybiore. Takie pisemko walne, ze az im tam oko zbieleje.
Jutro znow sie bede rejestrowac do lekarza z noga. Wizyta mi przepadla dzisiejsza bo sie nie zjawilam . Nie z mojej winy, ale to szczegol . Znow bede czekac ze dwa tygodnie.

btw: co z Twoja wyprowadzka do Wroclawia? Powitalne drinki juz sie chlodza .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora