Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-27, 15:15   #4463
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Karolko - ok dziękuję

Caate - kocham mój kierunek też czasem klnę i czasem jestem przytłoczona nadmiarem czytania kurioza typu popioły 900 stron w weekend nie wierzyłam, że się da, ale się dało Ale ten kierunek to dokładnie to, co chcę robić w zyciu.

Przerabiałam jeszcze faraona w jedną noc;D


podziwiam

jak sobie przypomne moja nauke w liceum z polskiego i te wszystkie lektury, ciagly brak czasu. wiadomo, tu spotkania, TZ, jakies imprezy, to czytanie lektur odbywalo sie w autobusie zazwyczaj dojezdzalam ponad h, wiec dawalo rade nadrobic, szczegolnie ze ja jestem taka osoba, ktora musiala miec przeczytane od deski do deski. jednak i tak moj TZ bije mnie na glowe, on w kazdej wolnej chwili czyta, czyta... teraz na urodziny zazyczyl sobie na prezent ksiazke z jednej strony fajne, bo spelniam jego zainteresowanie, ale czasami w glowie mi sie nie miesci, ze on caly dzien (z przerwa na jedzenie, wc) potrafi czytac. jak widac pasja to pasja...go to ogromnie cieszy, jak przeczyta cos nowego, a jeszcze jak potwierdzi sie jego teoria, to juz w ogole jest szal cial

najwazniejsze, ze sie w tym spelniasz i robisz to z przyjemnoscia mimo krotkich terminow czasami
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora