Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-09, 21:45   #2947
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Dziewczyny 5 waszych must havowych cieni proszę !! kolorowych i neutralnych
Proszę:
Neutrale: Mylar (dla mnie najlepszy rozświetlacz), Wedge i Coquette (brwi, załamanie powieki), Smut (zewn. kącik, kreseczka w linii rzęs), Satin Taupe (cała powieka).
Kolory: na przykład Stars'n'Rockets, Club, Expensive Pink, Mythology, Amber Lights, ale mogłabym długo wymieniać, obawiam się.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Kiedy Mac Mac Me Over dokładnie wchodzi w Polsce? Z nowym rokiem szkolnym?
Dziś w Macu w GM powiedziano mi, że od 1 września wchodzi, zapisałam się na makijaż testujący nową kolekcję. Razem z tym nowym podkładem i czymś jeszcze chyba, Cindy w takim razie od października.
Kamilu, Corii, dzięki Waszej rozmowie nabyłam dziś m.in. Rule i pokochałam po pierwszych testach, dzięki! Teraz dumam, na co go nakładać - próbowałam na dłoni na białą kredkę (mam tylko tę z Surf Baby, nada się?), czarną z UD oraz na PP Groundwork. Tylko na białej pomarańczka staje się wyraźniejsza, na pozostałych bazach to klapa. Czy muszę kupować kredkę Milk z Nyxa czy taka cienka kredka do linii wodnej z SB będzie wystarczająco trwała?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora