Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-25, 10:13   #211
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wiem, wiem Anula, że mówiłaś ogólnie.
Podaję skład:
Aqua, Cocos Nucifera Oil, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Lanolin, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, Cera Alba, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cetyl Alcohol, Morinda Citrifolia Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Mangifera Indica Fruit Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Benzyl Alcohol**, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Sodium Benzoate**, Lactic Acid, Potassium Sorbate**, Squalane, Ascorbyl Palmitate, Parfum*, Citral*, Linalool*, Limonene*.
* z naturalnych olejków eterycznych
** jako środek konserwujący

Ufff, proszę.
dziękuję.
Podoba mi sie kremik
z noni miałam do czynienia tylko w kremie venus i bardzo mi ten krem odpowiada.
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Moje zachwyty LF nie mają końca. Mydełka dla bobasów super. Powiem szczerze nie lubiłam mydeł w kostce. Mydełka z LF bardzo lubię za delikatność

A tu dla czekających na NoniCare *

*Jeśli już było, wybaczcie. To z niewyspania
Jeśłi chciałam mi ułatwić oczekiwanie na pojawienie sie tej serii w rossie to Ci nie wyszło.... Teraz jestem jeszcze bardziej napalona
LF...... Ach. LF po prostu nie da sie nie kochać
Fajnie, że Ci pasują
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość


hm antyoksydanty chyba nie mogą szkodzić? co najwyżej mogą nie mieć z czym walczyć
No ja tez sie nie spotkałam z takimi stwierdzeniami.
Ale gdyby mi ktoś powiedział, że te najsilniejsze mogą w zbyt dużej ilości narozrabiac młodej skórze to chyba bym uwierzyła..... Ale tak jak pisałam, nie wiem, bo nie szukałam informacji na ten temat.

A, to jak juz sie przyznaję o czym zapomniałam wspomniec, to dzisiaj umyłam włosy szamponem phenome, balansującym w trakcie mycia taki tępy, jak szampon naturalny , ale wrażenia póki co mam pozytywne. Włoski całkiem, całkiem.... nieźle sie ułożyły, takie mięsiste sa, ale nie oklapły. Zobaczymy jak długo będa świeże.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora