Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-22, 15:12   #4930
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn;44259964
Ouo, to nie zazdroszczę Młodemu :przytul:
Pewnie, że sztuczne też świetnie wyglądają, tylko jak pisałam - najbardziej brakuje mi zapachu :prosi:[/QUOTE
Dlatego zrobię stroiki a potem wydam na odchodne gościom

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;44260683]Wstawiam ale nie jestem zadowolona
Chu a w dupkę chcesz?? Przecia jest pięknie

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja się pytam, kto wpadł na genialny pomysł zmiany starego eklerka? Był tak ślicznie bananowo-truskawkowy, a jest bananowo-pomarańczowy
Preziu ale to jest ten mój , on jest brzoskwiniowo-bananowy, nie wiem czemu u tej dziewczyny wyszedł pomarańczowy

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Agusia przecież ja tak tylko napisałam, to normalne, że nie wszystko się wszystkim podoba

aaaaaa myślę, że jak pójdę na swoje to inaczej będzie, ale z drugiej strony jak będę wracała o 20 codziennie tak jak teraz to nie wiem czy dam radę ze wszystkim w nocy sprzątać mi się nie uśmiecha, rano odsypiam
może Sylwestrowy pomoże
To żeśmy się dogadały
Kiedyś właśnie tak miałam, że po nocy sprzątałam 1-2 a ja ze szmata w łazience i hajda Teraz już i przeszło, od tego czy z kibla można będzie wpierniczać sushi, niczyje życie nie zależ

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
chyba dziś trzepnę świąteczne mani... nie mam pomysłu tak do końca, ale WH będzie na pewno
Robiła próbki mani Miałka i dupa z tego mi wychodzi czyli u mnie pewnie tylko WH zostaje na święta
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując