Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-04, 17:58   #1934
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

nie właśnie jeszcze powiedziała "niech się Pani pokaże u swojej pani doktor, bo widzę [przeglądała moje zapiski dotyczące dawki] że u Pani to już koniec. no a poza tym pani doktor na pewno już ma jakiś plan wobec Pani przemyślany, żeby zakończonych 10 mg czy coś podobnego"
kurczę, sama pani doktor naprawdę super, sympatyczna, spokojna, bo bałam się, że jak się nie zgodzi na przejęcie kuracji, to się mnie zacznie czepiać, że łażę do innych lekarzy itp, ale była baaardzo miła no ale mimo wszystko, nie podjęła się kuracji...
no i poza tym - okazało się, że zna moja lekarkę, i nawet pisała u niej doktorat czy coś tam, i sama mówiła "to świetna pani doktor, wiele zrobiła dla dermatologii itp" .... no i widzicie, niby świetny lekarz, ale czemu nie chce dobić do wymaganej przez producentów dawki?
douwantme2 odezwała się już do mnie z propozycją lekarza w Krakowie, więc jeśli mi starczy tabletek do października (ewentualnie września, bo chyba będę w Krakowie na króciutko) to kolejnym lekarzem będzie ta polecona lekarka. przynajmniej będę miała dobry pretekst, którego nie powinna odmówić, że się przeprowadziłam do Krakowa i nie mogę już chodzić do swojego dermatologa... oby, oby..eh.
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora