Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-05, 16:48   #2066
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez patika Pokaż wiadomość
Ja pieke w dwóch podłużnych foremkach wysmarowanych masłem lub margaryną. Tyle tego wychodzi, ale na święta w sam raz.
Michelko dzięki ale narazie i tak nie będę stosować pigm, pierw skończe NeoStrate, planuje jeszcze tak ze 2 mies. Pigm może po wakacjach bo ten gość mnie nastraszył kurdeA jak długo ty stosowałas Neostrate? i czy tą HQ? Bo ja ostatnio gdzieś czytałam, że lepsza jest ta z 10% kwasem glikolowym, że lepiej sobie radzi z plamami. Ale na lato ona to w ogóle odpada-tak mi ten facet powiedział.

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Magda ty w ogóle niczego nie używasz latem i wiosną?
Ja w zeszłym roku smarowałam skinorenem od maja do październiak, nic nie pomógł, a wydawało mi się, że nawet pogorszył troche. Ale dermatolog kazał smarować to tak robiłam. Choć to taki derm, że szkoda gadać, choć sława nibyPowiedziała mi, że jakbym nie smarowała to by było jeszcze gorzej. Ale wtedy nie wiedziałm też tyle o filtrach co wiem teraz, a lekarz powiedział żeby stosować 50 i nic więcej-jakiej firmy, ile, itd. Cholera człowieka bierze na takich.
Pati jakie przyprawy..jeszcze Cie pomeczę sol,pieprz..cos jeszcze sypiesz(pasztet)..Jaki facet? jezu boim sie ...smarowac..Mam Neostrade HQ skin lightening gel..nie pamietam dokladnie ile smarowałam,bo wiem ze Buczus kazała mi odstawic..chcialam sie cosmelanic 2....ale czym wiecej czytalam,czym wiecej pyt zadawałam,moje watpliwosci rosły i staneło na tym ze kupilam thiospot oraz pigmanorm..a reszte to pewnie znasz

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Wiesz jak tak sobie myśle to dochodze do wniosku ze lekarze powinni przeczytac całe 6 częsci pamietnika to moze umieliby dobrac indywidualnie kazej plamce jakis specyfik..Z reguły,nie mowie ze wszyscy..proponuja tylko cosmelan i zero wskazowek jaki filtr..no poleca svr,bioderme..nie patrza na problemy typu naczynka,problematyczna buzia..kasa..liczy sie kasa..Moim zdaniem sa nie douczeni!!!! Kiedys jak sie wreszcie zalogowalam..nap do dziewczyn ze ufam ich poradom..i ktoras sie strasznie..nie wiem czemu zdziwiła..Tu kazda dolozyla cos od siebie,opisala swoje gojenie,czas odbarwiania..jakąs nowosc..dobra rade..opinie..zrobil sie z tego nie zly zbior wiedzy na temat przebarwien..Lekarka moja nie wiedziala co to thiospot,neostrada a juz pigmanorm..!!! no to z kim i oczym gadac?!! tez uzywalam biodermy myslac ze jestem w zupelnosci zabezpieczona..potem chanelki Molly,svr...o tych stabilnych filtrach dowiedziałam sie z pamietnika..o masciach i innych rzeczach tez..dlatego jestem i byc bedętu..z Wami a propos nic mi sie nie sniło po Tabaxie moze dlatego ze...hm... tekst tylko dla dorosłych...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora