Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-09, 11:28   #2632
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
zazdroszczę tego karmienia moja córa przestała chcieć pić z piersi jak skończyła 3mce.od początku były problemy, ale jak zaczęły się obroty z brzucha na plecy i odwrotnie, to ani sns, ani doradcy laktacyjni nie pomogli. Mleka miałam full, odciągałam koszmarne ilości, ze względu na tarczycę i histerie córki na sam dźwięk medeli, musiałam przestać odciągać. ciągle przeżywam to jak jakąś porażkę. teraz córa ma prawie 11mcy i od Bożego Narodzenia jest na Nan Active-pije z kubeczka a ja też dopiero po zakończeniu laktacji zaczęłąm chudnąć już 11kg, więc u Ciebie też poleci dobrze, że nie masz kłopotów ze zdrowiem
jak próbowałam zrzucić coś w trakcie karmienia, to spadał mi 1kg a wracały 2 lepiej przeczekać
wyobrazam sobie co przezywalas
Ja chcialam karmic troche powyzej roku ale okazalo sie ze obie maja alergie na mleko krowie wiec Helene ciagnelam do 3 urodzin i z Misia mam zamiar zrobic tak samo, przynajmniej tyle moge dla nich zrobic No i jak sie okazalo najpierw ze starsza jest alergiczka to zaczelam czytac duzo na temat karmienia, zeby potem w razie czego wiedziec jak walczyc o laktacje i karmienie.
Co do chudniecia to udalo mi sie z wagi ciazowej 91,5 kg dojsc w grudniu do 63,8 a teraz znowu stoje w okolicach wagi przedciazowej czyli ok 68 no ale waga waga, wygladam jak wieloryb - biodra 95 cm (czyli nieduzo) a ''talia'' 85 cm
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-04-09 o 11:29
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora