Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sitosterole oraz fitohormony w leczeniu trądziku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-08, 15:58   #67
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Sitosterole oraz fitohormony w leczeniu trądziku

Cytat:
Napisane przez Oli28 Pokaż wiadomość
Ho, ho, ho widzę że jesteś nieźle zaprawiona w bojach .
To dzięki truskawkowejwiośnie sporo sie nauczyłam, bardzo mi pomagała gdy odstawiłam hormony, pokazując mi co jeść i pić i czym się wspomagać w tych makabrycznych momentach itd, to mnie zmobilizowało, żeby samemu tez cos pocztać, a nie tylko zawracac głowe innym
ale wiedzy nie mam jakiejś dużej, o tak co do łebka wpadnie to zostaje
Cytat:
Napisane przez Oli28 Pokaż wiadomość
Gdy patrzę na półki pełne tabletek np. z beta karotenem i zachętami do brania, ponieważ panienka (i nie tylko) będzie miała piękną opaleniznę to robi mi się słabo . Wiele osób przyjmuje suplementy nie zastanawiając się czy organizm tego potrzebuje czy nie, pchają w siebie wg zasady "więcej znaczy lepiej" a w tym przypadku owa zasada jest zupełnie nietrafiona.
Tak niestety jest, ludzie czytaja, że to pomaga na to, to na tamto, albo te ziółka są od tego czy tego, więc mnie magicznie uleczą i łykają, 6-7 tabletek dziennie i kilka kubków smrodliwych i ochydnych w smaku wywarów, a pozniej sie dziwią, że brak efektów (aż się chce im pisać "byłaś zdrowa, nic Ci nie dolegało to jakich efektów leczniczych sie spodziewłaś" )

Wspomniałaś o zielonej herbacie i zaczęło mnie skręcać
jestem herbatomaniaczką, początkującą ale zapaloną i reaguję na słowo herbata jak alkoholik na procenty


Ghost19
ładnie Ci badania wychodzą, hormonki w normie, tylko się cieszyć
co do cyklów bezowulacyjnych, to moga się takie trafiać i przez pół roku, tabletki anty usypiają ciałko żołte (czy tam jakieś, sterowane w głowce) i przez to cała ta misterna machineria hormonalna szwankuje, to się stabiluzuje z czasem. Wazne, że nie masz dużych odchylen w wynikach Jestem od kontrolą lekarza więc nie troskaj, bedzie OK

Edytowane przez Silwena
Czas edycji: 2009-10-08 o 17:16
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując