Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-16, 23:00   #2942
milussia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Witam kobietki,dawno mnie tu nie było. Ja dzięki Waszym radą zamówiłam olejki w Mazidłach olej (macerat) z kasztanowca z niego jestem zadowolona widać,że twarz małymi punkcikami blednie,a mam jeszcze z BU olej z kocanki z niego jestem mniej zadowolona jakoś bez rewelacji nie szkodzi ale jest taki obojętny,mieszam go z kremem z dermiki i nie wiem czy tak powinnam. Ogólnie moja twarz lubi wyciągi z kasztanowca.
Potrzebuje od was rady jak z tymi olejkami teraz na chłodniejsze dni czy nadal moge je stosować. Na ochrone wychodząc z domu używałam Nanobaze i odpowiadał mi moja skóra go lubi. Wychodząc z domu nakładam puder w kremie widze,że jest lepiej i naczynka są chronione.
Jeśli moge to prosiła bym o jaką rade co do tych moich olejków z czym je mieszać z oleju z kasztanowca nie rezygnuje bo mi odpowiada a stosuje je od 20 sierpnia.


Teraz ciepło w domu suche powietrze i znowu skóra cierpi wcześniej stosowałam Rubialine zmniejszał rumień i uczucie ciepła na mnie działał,odstawiłam ale nie wiem czy nie powinnam przez zime wrócić do niego;pozdrawiam
milussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując