Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 13:59   #4348
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja jeden lancuszek - ze sniezynka - daje siostrze na mikolajki

blyszczyk burzujowy mozesz dorzucic spokojnie, ja nie mam pojecia dlaczego, ale blyszczyki tej firmy dosc duzym powodzeniem sie ciesza

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------



i pewnie tez myslalas na poczatku, ze nie ma szans i ze to 10% jest abstrakcyjnie dalekie?
tak - myslałam że z rok będę zbierać te 10 %
no ale w samym listopadzie padło chyba 11 zamówień
a ten błyszczyk to ja też nie wiem czemu sie powodzeniem cieszy - ostatnio w inglocie w promo kupiłam za 5 zeta i jest O NIEBO ALBO I 2 NIEBA fajniejszy - usta sie błyszczą, czuć że ma sie błyszczyk - a tu ani koloru, ani połysku, ani nic; dobrze że jest jako gratis - nigdy nie będzie mnie kusiło żeby go kupić

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no dokladnie... jak ktos ma naturalnie ciemna karnacje, to super mu pasuja rozne ciemne pudry, ale jak widze kogos, kto sie sztucznie przyciemnia robiac sobie maske z podkladu i pudru, to slow brakuje...

ja czasem jak klientkom robie próbny ślubny to dobieram zawsze podkład idealnie do cery + puder matujący transparenty - a one mi potem dzwonią że wszystko super - ale na slub to one ciemniejszy podkład chcą bo taka jakaś blada.... i ja potem patrze na ich kolory podkładu to masakra - nie wiem skąd ta moda żeby kupować podkład 3 tony ciemniejszy od cery - jak jakiś krem opalający czy co??
na szczęście coraz więcej dziewczyn wie że blade też jest super modne
ja sama z bladziochów
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora