Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 11:53   #42
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
na jakiej zasadzie to działa? mi sie wydawało ze włosy przyciemniane (z rozjaśnianych) są zdrowsze bo mają wtedy w sobie pigment, a rozjaśnione nie mają pigmentu, są cienkie, a po przyciemnieniu kilkukrotnym aby pigment siedział we włosie, są one jakby grubsze?
no niestety wlosy pokryte ciemnym pigmentem w odstepie co ok3-4ms moga stac sie ciezke przez co po dluzszym czasie zaczynaja wypadac( wiele osob z ciemnymi farbowanymi wlosami ma ten problem a dziury szukaja gdzie indziej) druga sprawa to pewnien skladnik ciemnych farb ktory jest silnych alergenem dokladnie to to mam na mysli https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=356
rozjasnianie to wyplukanie naturalnego barwnika wlosa dlatego jest on cienki ale elastyczny i lekki nic go nie obciaza ( nie bede pisac o niewlasciwie przeprowadzonym rozjasnianiu bo wiadomo jakie sa wtedy efekty)
grubsze=ciezsze

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
heh a ja te wszystkie cuda porostowe mam w ha-pantotenie
haha cwaniara tylko ze ja odstawilam jakis czas temu suplementy w tabsach i nastawiam sie na w miare naturalne dostarczenie pewnych skladnikow do organizmu
ale cynk jest w tabsach wlasnie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-11-13 o 11:56
caskada jest offline Zgłoś do moderatora