Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-18, 14:20   #4406
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
o święcie mojego Lubego już się chyba naczytałas i dalsze myslenie o tej lasce sobie odpuszcze na razie. Ale pomalowałam paznokcie ! (po cholere ja sie tak wystroiłam na darmo) jutro chyba zmyje, no chyba że nic nie odpryśnie to zostawię, no ale jakoś na dniach na pewno zmyję lakier i zobaczymy. Ale dzisiaj po prysznicu zobaczyłam ze z tymi moimi paznokciami jest cos nie tak tak ogólnie, od wody chyba tez były tak okropne i było widac dosłownie każdą ryse i takie minimalne pekniecia których w dotyku nie czuc, tylko widac. Aaa no i genaralnie sa długie i nawet je teraz lubie gdyby nie te pęknięcia pionowe, jakby rysy czy cos ?

bo ja weszłam najpierw tu, zapuytałam o urodziny i poszłam na nasz standardowy wątek hehe i tam już się wszystkiego doczytałam
nie będę to ot robić więc nie skomentuję wiesz co ja o tym myślę
co do pazurków te pionowe bruzdy, jeśli mamy to samo na myśli są jk najbardziej naturalne, prawie każdy je ma tzn ma naturalnie, ale można je usunąć, i wiele osób tak robi, za pomocą polerki tylko, że polerować trzeba delikatnie, nie za często, bo to ścienia płytkę paznokcia, a wiadomo, że im cieńsze paznokcie, tym łatwiej będą się łamać zazdroszczę długich paznokci, ja nawet jak już się doczekam całych nowych, to i tak nie będę mogła zapuścić niestety ze względu na pracę, hehe ale cóż

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez JolkaOlka Pokaż wiadomość
Od kiedy używam odżywki Herome (ok. 2 lata) nie mam problemów z łamliwością i rozdwajaniem, chociaż jak paznokieć czasem ma ochotę się rozdwoić, to i tak to robi, chociaż piłuję w jedną stronę, więc ciężko mi ocenić, czy ten sposób się sprawdza (kiedyś używając Herome piłowałam w obydwie strony i było dokładnie tak samo).

hm, więc widocznie nic na to nie można poradzić ostatnio widziałam w jakimś filmie, że można z ludzkiego włosa wyczytać wszystkie informacje, tzn długi włos, który mamy na głowie kilka lat ma na swojej długości zapisane informacje różnego rodzaju, i można w ten sposób ocenić kiedy i co się w życiu danego człowieka stało np. złe odżywianie-i przez jaki okres i ile czasu temu, silne dawki lekarstw, ewentualnie narkotyki, braki niezbędnych składników w organizmie, etc...dążę do tego, że może podobnie jest z paznokciami, np. z paznokciem wszystko jest ok, ale nagle się rozdwaja, łamie...po paru tygodniach, jak zrośnie ten "wadliwy kawałek" wszystko jest z powrotem normalnie-może to oznaczać, że widocznie kilka/kilkanaście tygodni temu było coś nie tak z organizmem i dlatego właśnie wtedy paznokieć rósł słaby, ale my przecież zauważamy to dopiero jak ten słaby paznokieć jest już wystający poza opuszek że tak powiem mam nadzieję, że dość jasno opisałam to, co chcę powiedzieć i że da się z tego coś zrozumieć

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez lenka19 Pokaż wiadomość
Moze po prostu za mało obgryzalam . heh

może tak albo może masz poprostu jakieś niedobory witamin i innych składników w organizmie i dlatego paznokcie są słabe, albo poprostu już takie są, i nic się nie da na to poradzić
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując